Magyarországon a BIM megközelítés gyerekcipőben jár. A legtöbb tervező lényegében pont úgy dolgozik, mint 10 éve és BIM projektek alatt egy fölöslegesen túlbonyolított végeredményében használhatatlan 3D modellt értenek

Mégis míg mi ezen gondolkodunk, Kínában felépítették Shanghai digitális másolatát (digital twin-jét) mintegy 4000 km2-en.

Ez nem a véletlen műve és aki tanult, vagy dolgozott külföldön, esetleg megismerte a Revit össz-szakági modell hatékonyságát vagy egy CDE, vagy FM rendszer előnyeit, az érti milyen változás előtt állunk.

Mi ennek a folyamatnak vagyunk az úttörői és agilis, tehetséges embereket keresünk, akik hisznek ebben az átalakulásban és hajlandóak tenni érte.

buildext_logo

Formáld velünk az építőipar jövőjét!

A BUILDEXT a tervező cégek evolúciójának következő fázisa. Egy nemzetközi generál tervező és projekt menedzser szervezet, amely integrálja a magyar tervezési piac leginnovatívabb szereplőit.

A cégcsoport n-Gon Studio Kft-ként látott napvilágot 16 éve és pár éve még, kicsi de tehetséges építész/generál tervező cégként ismerte a piac. De az utóbbi 5 évben évente megdupláztuk a szervezetünket és ezzel egyre nagyobb megbízásokat kaptunk

Komoly gyárakat és technológiákat terveztünk, kiegészültünk egy business interior üzletággal és egy szép napon elértünk egy bonyolultsági és méretkorlátot, amit a hagyományos tervezési eszközeinkkel már lehetetlen volt kezelni.

Ekkor váltottunk az AUTODESK tervezési környezetére és megépítettük az első információ modellünketAkkor még nem tudtuk, hogy ez áttörések sorozatát hozza el az életünkbe.

Élmény volt, amikor az első virtuális modellünkben egyidőben dolgozott 6 szakág közel 50 társtervezője és a terv jobb lett, mint eddig bármikor, a hatékonyságunk pedig annyit nőtt, hogy 3 hónap alatt végeztünk el 7 hónapnyi munkát.

Élmény volt mikor először szinkronizáltuk az épületmodellt CDE környezetbe és transzformáltuk megosztott tudássá az információtartalmát, amit a kivitelezők azonnal láttak 3D-ben és tudtak issue-zni.

Élmény volt mikor az automatikusan generált QR kód visszajelezte, hogy update a terv, vagy mikor 10x-esére gyorsult egy módosítás átfutása, vagy mikor először néztünk bele egy Hololensbe és láttunk át egy gyár mennyezetén

Áttörésként éltem meg, mikor először használtunk parametrikus tervezést, generatív designt, CAM tervszállítást vagy mikor a mobiltelefonom kamerája először mutatta meg a terveinket kiterjesztett valóságként és vált a kivitelezés koordináció napi gyakorlatává.

Egy út kezdetén vagyunk. A szakmai tudás egyetemes érték, de nap mint nap csodálkozunk rá azokra az eszközökre, amelyek átalakítják az iparágunkat és az életünket.

Van egy közös célunk. Közel 5tervező, projekt menedzser, BIM szakértő, szoftverfejlesztő és további 250 mérnök partnerünkkel azon dolgozunk, hogy azok az ipari- és középületek – amelyek a mi kezünk közül kerülnek ki – többek legyenek, mint a hagyományos módon megalkotott épületek.

Ennek a digitális környezetnek és a hozzá kapcsolódó szoftver ökoszisztémának a létrehozásához keresünk elkötelezett kollégákat a következő pozícióba:

Projektvezető építész / BIM menedzser

Jellemzően nagy és komplex ipari- és középületek tervezésével foglalkozunk és mivel a teljes életúton követjük a házat, a feladatok sokrétűek.

Bármit is tervezünk, legyen az irodaház, gyár, labor, tiszta tér vagy adatközpont, a tervezői tudást nem váltja ki a technológia.

Kiemelkedő építészeti megjelenést és műszaki tartalmat szállítunk, kompromisszummentes információmodell formájában. Munkánk itt nem ér véget, erre különböző applikációkat kötünk, felgyorsítva a tervezést, kivitelezés koordinációt és üzemeltetést.

Ezt csapatmunkában hozzuk létre, mindenki felelősségteljesen hozzátéve a tudása legjavát.

Hihetetlenül komplex feladat, amelyet ha jól csinál az ember az alkotás öröme megajándékozza a csapatmunka és a flow élményével. Mindezt perspektivikus jövőképpel, kiemelkedően jó irodai környezetben, korlátlan fejlődési lehetőséget biztosítva.

Feladatok

  • Tervezés (épületek, műszaki megoldások tervezése, önálló végig vitele)
  • Projektvezetés (projekt csapat irányítása, problémák elhárítása, motiválás)
  • Egyeztetés (kapcsolattartás a társtervezőkkel, kollégákkal, megrendelővel)
  • BIM (Irodai standardek betartatása a projekten, QA, Revit modell koordinálása)
  • Fejlesztés (szoftverkörnyezet szinergiáinak fejlesztése, workflow-k kidolgozása, tesztelése)

Amit kínálunk

Megbecsülés, fejlődési lehetőség, hosszú távú COVID biztos szakmai karrier és családias hangulatú (nem multi) cégkultúra:

  • Kitűnő munkakörnyezet, fiatalos csapat (CX-Ray felmérésben országos átlag feletti)
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Innovatív cégvezetés
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka, szakmai fejlődés lehetősége
  • Előrelépési lehetőség, akár tulajdoni részesedés

Akkor is szívesen látunk egy beszélgetésre, ha nem teljesen a Te profilodat írtuk körül, de motivált vagy és meglátásod szerint jól tudnánk együtt dolgozni.

Követelmények és előnyök

Az ideális jelölt tervezésben és/vagy kivitelezésben szerzett tapasztalatot, látja egy épület összefüggéseit és sokrétű gyakorlata van tervezési projektek véghezvitelében. Határozott előny, ha külföldi iskolában vagy irodánál szerzett Revites tapasztalatot.

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás és számítógép használat (elvárt)
  • Határozott fellépés és érdekérvényesítő képesség (előny)
  • Érdeklődés a BIM és a LEAN iránt (előny)
  • Érdeklődés a projektmanagement iránt (előny)
  • Érdeklődés a FM iránt (előny)
  • Oktatási, előadói tapasztalat (előny)

Egyéb információ az állásról

  • Munkaidő: részmunka vagy főállás
  • Munkába állás kezdete: azonnal

Szükséges tapasztalat

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

ÁLLÁSOK

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti űrlappal, vagy küldj emailt a job@buildext.com emailcímre - elolvassuk és mindenképpen visszajelzünk. Egy kávéra pedig bármikor szeretettel várunk az irodánkban.
Mező kitöltése szükséges!
Mező kitöltése szükséges! Hibás formátum
  • - pozíció -
  • BIM projektvezető / Revit tervező
  • Projektvezető / Épületgépész műszaki ellenőr
  • Projektvezető / Villamos műszaki ellenőr
  • Projektvezető építész / BIM menedzser
  • Revit szerkesztő - tervező / BIM manager
  • Revit szerkesztő - tervező / belsőépítész
  • Revit modellező / építész tervező
  • Scan to BIM Analyst
  • BIM modellező / Revit szerkesztő
  • Projekt asszisztens
Field is required!
Önéletrajz feltöltése
Motivációs levél feltöltése