A digitális forradalom hajnalán élünk, ami a következő pár évben gyökeresen átalakítja a tervezés és az építőipar folyamatait.
Formálja velünk az építőipar jövőjét!
Ahogy az ipari forradalom idején a mechanikai erő, az elmúlt években félelmetes gyorsasággal vált elérhetővé az információ és a nagy mennyiségű számítási kapacitás. Ez a mobileszközeink és a mindenhol elérhető online kapcsolat révén egy új hatékonyságot és számtalan új szolgáltatás lehetőségét teremtette meg. A mi cégcsoportunk ezeknek a lehetőségeknek a gyakorlati hasznosítását tűzte ki célul a magyar és a nemzetközi tervezői és építőipari erőtérben.

BUILDEXT

a digitális építőipar szakértője,
az innovátorok tervezője

A BUILDEXT a tervező cégek evolúciójának következő fázisa. Egy nemzetközi generál tervező és projekt manager szervezet, amely összefogja a magyar tervezési piac leginnovatívabb szereplőit.
A cégcsoport n-Gon Studio Kft-ként látott napvilágot és pár éve tehetséges építész/generál tervező cégként ismerte a piac. De organikusan fejlődtünk, egyre nagyobb megbízásokat kaptunk, kiegészültünk egy belsőépítész üzletággal és egy szép napon elértünk egy bonyolultsági és méretkorlátot, amit a hagyományos tervezési eszközeinkkel már lehetetlen volt kezelni. Ekkor áttértünk az AUTODESK tervezési környezetére és megépítettük az első információ modellünket.
Akkor még nem tudtuk, hogy ez áttörések sorozatát hozza el az életünkbe. De megértük, amikor az első virtuális modellben egyidőben dolgozott 6 szakág közel 50 társtervezője olyan hatékonyan, hogy 3 hónap alatt végeztünk el 7 hónapnyi munkát. Mikor először szinkronizáltuk a felhőbe és transzformáltuk megosztott tudássá egy épület modelljét és információ tartalmát. Mikor először néztünk bele egy Hololensbe és jártunk be egy gyárat az irodánkban az íróasztalainkat kerülgetve. Vagy mikor ez egy mobiltelefon kameráján keresztül először vált a kiterjesztett valóság a kivitelezés koordináció napi gyakorlatává.
Egy út kezdetén vagyunk, ahol közel 40 projekt manager, BIM szakértő, szoftverfejlesztő és közel 250 társtervező kollégánkkal azon dolgozunk, hogy azok az ipari- és középületek – amelyek a mi kezünk közül kerülnek ki – többek legyenek, mint a hagyományos módon megalkotott épületek. A digitális iker által tárolt információ új hatékonyságot és új szolgáltatásokat hív életre a kezünk között, amelyek egy iparágat fognak megváltoztatni.
Ebbe a környezetbe keresünk agilis, szakmailag kiemelkedő szakembereket, akik hisznek ebben az áttörésben a következő pozícióba:

BIM projektvezető / Revit tervező

Jellemzően nagy és komplex ipari- és középületek tervezésével foglalkozunk, ezért a feladat sokrétű és mozgalmas, mindemellett felelősségteljes és szerteágazó figyelmet kíván. A tervezői tudást nem váltja ki a technológia, ezért szem előtt kell tartani az épület megjelenését, műszaki tartalmát, digitális felépítését és információtartalmát is, valamint folyamatos interakciót kell fenntartani a projektben résztvevőkkel és a megrendelővel.

Ez egy hihetetlenül komplex feladat, amit ha jól csinál az ember, akkor az alkotás öröme megajándékozza a flow élménnyel. Ehhez motivált, kiemelkedően jó irodai munkakörnyezetet és korlátlan fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Feladatok

  • Tervezés (műszaki megoldások tervezése, részfeladatok önálló végig vitele)
  • Egyeztetés (kapcsolattartás a társtervezőkkel, kollégákkal, megrendelővel)
  • BIM (standard BIM projekt felállításán keresztül speciális BIM-es projektek megvalósítása, minőségellenőrzése BIM workflown keresztül)
  • Fejlesztés (szoftverkörnyezet szinergiáinak fejlesztése, workflow-k kidolgozása, tesztelése)

Amit kínálunk

Megbecsülés, hosszú távú biztos szakmai karrier és családias hangulatú (nem multi) cégkultúra:

  • Kitűnő munkakörnyezet, fiatalos csapat (CX-Ray felmérésben országos átlag feletti)
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Innovatív cégvezetés
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munka, szakmai fejlődés lehetősége
  • Előrelépési lehetőség, akár tulajdoni részesedés

Akkor is szívesen látunk egy beszélgetésre, ha nem teljesen a Te profilodat írtuk körül, de motivált vagy és meglátásod szerint jól tudnánk együtt dolgozni.

Követelmények

Az ideális jelölt tervezésben és/vagy kivitelezésben szerzett tapasztalatot, látja egy épület összefüggéseit és sokrétű gyakorlata van tervezési projektek véghezvitelében.

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudás és számítógép használat (elvárt)
  • Határozott fellépés és érdekérvényesítő képesség (előny)
  • Érdeklődés a BIM és a LEAN iránt (előny)

Egyéb információ az állásról

  • Munkaidő részmunka vagy főállás
  • Munkába állás kezdete azonnal

Szükséges tapasztalat

  • 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

ÁLLÁSOK

Töltsd fel önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti űrlappal, vagy küldj emailt a job@buildext.com emailcímre - elolvassuk és mindenképpen visszajelzünk. Egy kávéra pedig bármikor szeretettel várunk az irodánkban.
Mező kitöltése szükséges!
Mező kitöltése szükséges! Hibás formátum
  • - pozíció -
  • BIM projektvezető / Revit tervező
  • Projektvezető / Épületgépész műszaki ellenőr
  • Projektvezető / Villamos műszaki ellenőr
  • Projektvezető építész / BIM menedzser
  • Revit szerkesztő - tervező / BIM manager
  • Revit szerkesztő - tervező / belsőépítész
  • Revit modellező / építész tervező
  • Scan to BIM Analyst
  • BIM modellező / Revit szerkesztő
Field is required!
Önéletrajz feltöltése
Motivációs levél feltöltése